Ifjúsági polgárőrök

A békési polgárőrség irodájában Gyarmati Sándor, a Békés Megyei Polgárőrök Szövetsége, a békési polgárőrség elnöke 2014. szeptember 18-án Ladányi Zoltán városi rendőrkapitány, Izsó Gábor polgármester úr társaságában fogadta a Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola négy tanulóját.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Balogh Tamást és öccsét, Patrikot, Mester Mártont és Lipták Tamást Nagyné Hidvégi Mária kísérte erre a találkozóra. Tanulóink elmondták, hogy tetszik nekik a polgárőrség munkája, és nagy örömmel csatlakoznak ehhez a szervezethez. A gyerekek elméleti és gyakorlati felkészítés után vehetnek majd részt a polgárőrség tevékenységében, amelynek lényege, hogy rendet és fegyelmet tanulnak és olyan közösség hasznos tagjai lehetnek, amely munkájával hozzájárul a város mindennapjaihoz. A rendezvény végén a polgárőrök krémessel vendégelték meg a gyerekeket.