5630 Békés, József Attila u. 12. +36-66/411-788 igazgato@bekesiiskola.hu

Sok egyéni csúcs a felkészülés alatt!

Rendhagyó módon versenyeztek a Békési Úszó Klub reménységei a hétvégén. A 2010 és fiatalabbak szombaton Kecskemétre, a 2009-és idősebbek Debrecenbe utaztak. A debreceni csapat vasárnap Kecskeméten folytatta versenyzését.

01

A cél nem volt más, mint a korosztályos Országos Bajnokságra való szintek teljesítése, minél több versenyszámban. A gyerekek minden erejüket beleadva sok egyéni csúcsot és hatalmas „várt”meglepetéseket szereztek maguknak és az egyesületnek.

Kiemelkedően teljesített Molnár Zsolt (5.c), aki mind 4 versenyszámában egyéni csúcsot ért el. 100 méter pillangón bronzérmet, 200 méter pillangón aranyérmet szerzett. Időeredményei országos szintet jelentenek. Utóbbi versenyszámban 200 méter pillangón elért időeredménye aranyjelvényt ért neki.

Kis Norbert (5.c) mind a 6 versenyszámában egyéni csúcsot úszott. Szombaton 100 méter háton teljesített országos szintet, 200 vegyesen hatalmas egyéni csúccsal a dobogó 2. fokára állhatott fel. Vasárnap 50 méter gyorson sikerült aranyérmet szerznie.

Kendrella Bence (4.b) is kiemelkedően teljesített. Két országos szintet teljesített 200 méter vegyesen és 50 méter gyorson. 100 méter mellúszásban győzni tudott.

Varjú Máté (Tarhosi Tagiskola) 50 méter pillangón és 50 méter gyorson szerzett két 6. helyezést.

A Hepp-iskolába járó úszópalánták:

• Szabó Kata (6.d)
  • Kendrella Bence (4.b)
  • Kendrella Máté (4.b)
  • Kis Norbert (5.c)
  • Molnár Zsolt (5.c)
  • Varjú Máté (Tarhosi Tagiskola)

Gratulálunk a szép eredményekhez! Sok sikert kívánunk a Békési Úszó Klub Egyesületnek!

Az oldalon található PDF állományok megnyitásához ajánlott az Acrobat Reader (PC) | play store 0 | app store 1 | nevű alkalmazás! | Bárminemű észrevétele van weboldalunkon, kérjük írjon nekünk e-mailt.

nagy logo2