Faültetés a Hepp-suliban

Hamarosan közel 300 fát ültetnek el Békésen.

Egy MOL pályázatnak köszönhetően 70, a Babafa-program részeként 120-140, míg egy magánfelajánlás eredményeként további mintegy 70 kocsányos tölgy ékesíti majd a várost.

A minap három kőris a Dr. Hepp Ferenc Általános Iskolába kerülhetett, emellett az Élővíz-csatorna partjára, az Erzsébet Ligetbe, a Május 1. parkba, az új református óvodához és a Korona úti Tagóvodához is ültetnek majd belőlük.

Köszönjük, hogy iskolánk udvarán az elültetett fák árnyékában a jövőben nyaranta hűsölhetünk.