Lapozható és nyitható gyűjtemény Liz Truss életéről

A brit miniszterelnök megválasztásának alkalmából a Hebe Kft. szeptember elején kiírt pályázatára az 5.b osztályos tanulók lapbookot készítettek.

A lapbook, amely egy lapozható és nyitható gyűjtemény, Liz Truss életéről szólt.  Tanulóink ötletesen és játékosan alkották meg ezt a portfóliót, amely fotókat és kreatív feladatokat tartalmazott. Volt benne puzzle, szerencsekerék, de csipeszre helyezett minisztereket szétválogató feladat is.

Az országos versenyre több mint 150 pályázatból Szekerczés Nóra és Czira Fruzsina pályamunkája az első díjat nyerte el, Farkas Ádám és Erdei Zorán pedig a 3. helyen végeztek.

Felkészítőjük: Tarkovács Gréta

DSC 0204