Heppiskola Gyermekeiért Alapítvány | Adószámunk: 18513301-1-04 | Számlaszámunk: 53200077-11092722

Robokaland alkotóműhely

A Fenntartható Térségért Alapítvány szervezésében hat osztály vett részt élménypedagógiai foglalkozáson.

Az iskolai szemléletformáló programot Gajdács Krisztián tartotta, aki a Robokaland technológiai és tudományos ismeretek átadásával foglalkozó szakember. Az interaktív rendezvény fókuszában az állt, hogyan szolgálja a tudomány és a digitális technológia a fenntartható jövőt.

A gyerekek nagyon élvezték a foglalkozást és lelkesen próbálták ki az eszközöket.

Galéria:

Az oldalon található PDF állományok megnyitásához ajánlott az Acrobat Reader (PC) | play store 0 | app store 1 | nevű alkalmazás! | Bárminemű észrevétele van weboldalunkon, kérjük írjon nekünk e-mailt.

nagy logo2