Megyei versenyeket rendezett iskolánk

2015. február 13-án iskolánkban két megyei tanulmányi versenyt rendeztünk meg.

rigo enekeljen 2

A „Matekguru” matematikaverseny megyei fordulójára a versenyző tanulók Szeghalomról és Szarvasról érkeztek.

A „Rigó Énekeljen” környezetvédelmi csapatversenyre a Heppiskolából három csapat jelentkezett, egy- egy nyolcadikos, hetedikes és hatodikos.

Felkészítő tanáruk Samu Hedvig és Dávidné Gyarmati Zsuzsanna tanárnők voltak. Tovább jutásuk estén az országos döntőre Nyíregyházán kerülhet sor.

Reménykedve várjuk a megyei megmérettetés eredményét, hiszen az elmúlt években rendszeresen részesei voltunk az országos döntőknek több korcsoportban is, köszönhetően az iskolánkban folyó sokrétű tehetséggondozásnak.