Cookie Consent by PrivacyPolicies.com

Heppiskola Gyermekeiért Alapítvány | Adószámunk: 18513301-1-04 | Számlaszámunk: 53200077-11092722

Pedagógusaink

2021-22


 NévElérhetőség
Deákné Domonkos Julianna - Intézményvezető Deákné Domonkos Julianna
Intézményvezető - tanító
Fogadóóra:
Hétfő, Kedd, Csütörtök 08:00-16:00-ig
Samu Hedvig Samu Hedvig
intézményvezető - helyettes
Osztályfőnök - 7.a
Fogadóóra:
Barna Zoltán Barna Zoltán
intézményvezető - helyettes
Fogadóóra:
Vidáné Endrődy Ildikó Vidáné Endrődy Ildikó
intézményvezető - helyettes
Fogadóóra:
Ábelné Wagner Andrea Ábelné Wagner Andrea
tanító
Osztályfőnök - 4.c
Fogadóóra:
Szerda 11:00 - 11:45
Alekszáné Lipták Éva Alekszáné Lipták Éva
tanár
Osztályfőnök - 8.a
Fogadóóra:
Péntek 11:55 - 12:40
Alt-Kiss Klaudia Alt-Kiss Klaudia
tanár
Fogadóóra:
Hétfő 09:00 - 09:45

Barna Tamás Barna Tamás
tanító
Fogadóóra:
Hétfő 11:55 - 12:40
Balog Tünde

Balog Tünde
tanár

Fogadóóra:
Hétfő 10:00 - 10:45
Barna Zoltánné Barna Zoltánné
tanító
Osztályfőnök - 1.c
Fogadóóra:
Szerda 11.55 - 12:40
Békési Katalin Békési Katalin
tanító
Fogadóóra:
Kedd 10:00 - 10:45
Bondárné Takács Judit Bondárné Takács Judit
tanító
Osztályfőnök - 2.c
Fogadóóra:
"A hét" Hétfő 9:00 - 9:45
"B hét" Szerda 11:00 - 11:45
Budainé Baji Ibolya Budainé Baji Ibolya
tanító
Fogadóóra:
Hétfő 16:00-tól
Csábiné Kovács Marianna Csábiné Kovács Marianna
tanító
Fogadóóra:
Péntek 11:55 - 12:40
Csorba Jánosné Csorba Jánosné
tanító
Osztályfőnök - 3.c
Fogadóóra:
Hétfő 11:55 - 12:40
Dávidné Gyarmati Zsuzsanna Dávidné Gyarmati Zsuzsanna
tanár
Osztályfőnök - 5.c
Fogadóóra:
Hétfő 09:00 - 09:45
Dézsi-Budai Erzsébet Dézsi-Budai Erzsébet
tanár
Osztályfőnök - 6.b
Fogadóóra:
Kedd 10:00 - 10:45
Dihen Viktória Dihen Viktória
tanító
Fogadóóra:
Szerda 16:00 - 17:00
Dósa Ágnes Dósa Ágnes
tanító
Fogadóóra:
Hétfő 11:00 - 11:45
Felegyiné Oláh Anikó Felegyiné Oláh Anikó
tanító
Fogadóóra:
Kedd 12:50 - 13:35
Fesető Eszter Fesető Eszter
tanító
Osztályfőnök - 3.b
Fogadóóra:
Péntek 11:00 - 11:45
Gajdács-Pusztai Dalma Gajdács-Pusztai Dalma
tanító
Fogadóóra:
Szerda 10:00 - 10:45
Gyurovits Katalin Gyurovits Katalin
tanító
Fogadóóra:
Kedd 16:00-tól
Hegedűsné Kocsis Ildikó Hegedűsné Kocsis Ildikó
tanár
Osztályfőnök - 5.b

Fogadóóra:
Hétfő 10:00 - 10:45
Juhász Bence Juhász Bence
tanár
Fogadóóra:
Csütörtök 11:55 - 12:40
Karácsné Sárközi Dóra Karácsné Sárközi Dóra
tanár
Osztályfőnök - 8.e
Fogadóóra:
Hétfő 11:00 - 11:45
Kisné Sajben Kitti Kisné Sajben Kitti
tanár
Osztályfőnök - 7.b
Fogadóóra:
Csütörtök 10:00 - 10:45
Kopányi Anna Kopányi Anna
tanár
Fogadóóra:
Péntek 11:00 - 11:45
Kovácsné Sas Éva Kovácsné Sas Éva
tanár
Fogadóóra:
Szerda 09:00 - 09:45
Licskáné Polgár Márta Licskáné Polgár Márta
tanító
Osztályfőnök - 3.a
Fogadóóra:
Kedd 16:00-tól
Lipcsei Tímea Lipcsei Tímea
tanár
Fogadóóra:
Kedd 09:00 - 09:45
Mészáros Noémi Mészáros Noémi
tanár
Fogadóóra:
Hétfő 10:00 - 10:45
Molnár Katalin Molnár Katalin
tanár
Fogadóóra:
Szerda 09:00 - 09:45
Molnár Sándor Zoltánné Molnár Sándor Zoltánné
tanító
Fogadóóra:
Hétfő 16:00 - 17:00
Mucsi Krisztina Mucsi Krisztina
tanító
Fogadóóra:
Hétfő 11:55 - 12:40
Nagyné Hidvégi Mária Nagyné Hidvégi Mária
tanár
Osztályfőnök - 8.d
Fogadóóra:
Szerda 11:55 - 12:40
Okányiné Gregorics Erzsébet Okányiné Gregorics Erzsébet Fogadóóra:
Kedd 10:00 - 10:45
Orosz-Kiss Marianna Orosz-Kiss Marianna Fogadóóra:
Csütörtök 11:55 - 12:40
Pankotai Magdolna Pankotai Magdolna
tanító
Fogadóóra:
Péntek 09:00 - 09:45
Papy Zsolt Papy Zsolt
tanár
Fogadóóra:
Hétfő 11:00 - 11:45
Paulcsikné Budás Gabriella Paulcsikné Budás Gabriella
tanár
Osztályfőnök - 6.c
Fogadóóra:
Szerda 09:00 - 09:45
Puskás Károly Puskás Károly
tanár
Osztályfőnök - 7.c
Fogadóóra:
Hétfő 09:00 - 09:45
Ráczné Erdei Krisztina Ráczné Erdei Krisztina
tanár
Osztályfőnök - 8.b
Fogadóóra:
Csütörtök 09:00 - 09:45
Sántáné Kis-Kovács Györgyi Sántáné Kis-Kovács Györgyi
tanító
Osztályfőnök - 1.b
Fogadóóra:
Kedd 11:00 - 11:45
Sántháné Tokaji Mária

Sántháné Tokaji Mária
tanár
Osztályfőnök - 5.d

Fogadóóra:
Hétfő 09:00 - 09:45
Sárközi Imréné Sárközi Imréné
tanító

Fogadóóra:
Hétfő 11:00 - 11:45

Sinka Ildikó Sinka Ildikó
tanító
Osztályfőnök - 4.a
Fogadóóra:
Kedd 11:00 - 11:45
Suchné Veres Mariann Suchné Veres Mariann Fogadóóra:
Csütörtök 11:00 - 11:45
Szabados Éva Szabados Éva
tanító
Fogadóóra:
Hétfő 11:00 - 11:45
Szabó Ágnes Szabó Ágnes
tanító
Osztályfőnök - 4.b
Fogadóóra:
Hétfő 16:00-tól
Szöllősiné Samu Erzsébet Szöllősiné Samu Erzsébet
tanár
Osztályfőnök - 5.a
Fogadóóra:
Csütörtök 11:00 - 11:45
Szűcs Éva Edina Szűcs Éva Edina
tanító
Osztályfőnök - 2.a
Fogadóóra:
Csütörtök 11:55 - 12:40
Tarkovács Gréta Tarkovács Gréta
tanár
Osztályfőnök - 8.c
Fogadóóra:
Csütörtök 09:00 - 10:00
Tarr Erzsébet Tarr Erzsébet Fogadóóra:
Hétfő 11:55 - 12:40
Varga István Varga István
tanár
Osztályfőnök - 7.d
Fogadóóra:
Kedd 09:00 - 09:45
Varsandán Áron Varsandán Áron
tanító
Fogadóóra:
Csütörtök 11:00 - 11:45
Veres Zsolt Veres Zsolt
tanár
Osztályfőnök - 6.a
Fogadóóra:
Péntek 10:00 - 10:45
Veress Balázs Veress Balázs
tanár

Fogadóóra:
Szerda 11:55 - 12:40

Az oldalon található PDF állományok megnyitásához ajánlott az Acrobat Reader (PC) | play store 0 | app store 1 | nevű alkalmazás! | Bárminemű észrevétele van weboldalunkon, kérjük írjon nekünk e-mailt.

nagy logo2