Mesedélután

A Dr. Hepp Ferenc Általános Iskolában február 9-én délután meglepetés műsorral kedveskedtünk az alsó tagozatos diákjainknak.

mesedelutan 5

Saját közösségi termünk adott helyet annak a mesedélutánnak, melyen a hódmezővásárhelyi Európa Gyermekszínház színészei teremtettek felejthetetlen, vidám pillanatokat tanulóinknak a Makrancka királykisasszony című interaktivitást sem nélkülöző mesedarabjukkal.

A három előadáson - melyen a Teleky Tagóvoda nagycsoportosait is vendégül láttuk – összesen 330 gyermek izgulhatta végig a mesehős próbatételeit.

Az előadás megvalósulását a Heppiskola Gyermekeiért Alapítvány is támogatta.

Iskolánkban nagyon fontosnak tartjuk, hogy interaktív módon juttassuk el tanulóinkat a mesék, a színjátékok világába.

Ezt szolgálják az őszi meseheteink, a játszóházaink és erre teremtett kiváló alkalmat ez a délután.