XXVI. Zrínyi Ilona Országos Matematikaverseny

2015. február 20-án már XXVI. alkalommal került megrendezésre a Zrínyi Ilona Országos Matematikaverseny megyei fordulója.

zrinyi matematika verseny 1

Hagyományosan iskolánk adott helyet a békési intézményekből érkező versenyzőknek. A rendezvényt megtisztelte jelenlétével Kis Eszter tankerületi igazgatónk és nyugalmazott matematika szakos pedagógusaink is.

Hagyomány intézményünkben a matematika emelt szintű oktatása, a tehetséggondozás ezen a területen is kiemelkedő eredményeket biztosít.

A versenyen összesen 224 tanuló vett részt, melyből 149 fő Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola diákja volt.

Számos tanuló érkezett még a Szegedi Kis István Református Iskolából és a Reményhír Intézményből is.

A versenyzők legfiatalabb korcsoportját a 2. osztályosok alkották.

A legidősebb korosztály versenyzői a középiskolák 12. osztályosai voltak.

Reméljük sok szép siker születik!