Iskolanyitogató a Dr. Hepp Ferenc Általános Iskolában

2015. január utolsó napján nagy érdeklődés mellett került sor a hagyományos „iskolanyitogató” játszóházunkra.

jatszohaz 2

Sok család ellátogatott iskolánkba, hogy részt vegyenek ezen a játékos délelőttön. Az érdeklődőknek játékos sportszerbemutató, kreatív kézműves foglalkozás és táncház keretében biztosítottunk lehetőséget az intézményünk megismerésére. A délelőtt folyamán bemutatkoztak művészeti iskolás tanítványaink és bűvész is szórakoztatta a gyerekeket.

A közös, élményszerű programok megkönnyítik a szülők és gyerekek számára, hogy a jövőbeli, közös munka sikeresebbé váljon.