A Heppes „Zebra zsaruk” dobogós helyezést értek el!

A Békés Megyei Baleset-megelőzési Bizottság 2015. szeptember 25-én harmadik alkalommal rendezte meg a KRESZ-FESZT elnevezésű programot.

001 (5)

A KRESZ-FESZT-re Békés megye minden részéből érkeztek diákok. A közlekedési ismeretekkel rendelkező „Zebra Zsaruk” Békéscsabán, a rendőrség épülete előtti kereszteződésben óvodásokat kísértek át a gyalogos – átkelőhelyeken. A forgalmat rendőr irányította, így a gyerekek a karjelzéseket is megfigyelhették.

A 2015/2016-os tanévben 10 éves „Zebra Zsaru” programban résztvevő diákoknak a bizottság egy játékos, ugyanakkor tanulságos vetélkedőt szervezett. A sorversenyben az ügyességüket, a kvízjátékban pedig a tudásukat tehették próbára az általános iskolások.

A vetélkedőn a Zsadányi Református Általános Iskola csapata érte el a legjobb eredményt.

Második lett az Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola négyese, míg a harmadik helyen a békési dr. Hepp Ferenc Általános Iskola diákjai végeztek.

Gratulálunk! Büszkék vagyunk rátok!