Megyei Matematika verseny

Idén második alkalommal vettünk részt a Megyei Matematika verseny elnevezésű megmérettetésen. A versenyre alsós és felsős tanulók is jelentkeztek.

megyei matek

Az öt kidolgozandó feladatra alsósoknak 60 perc, felsősöknek 90 perc állt rendelkezésükre.

Október 14-én volt az iskolai forduló, ahol 12 alsós, harmadikos és negyedikes tanuló illetve 19 felsős tanuló vett részt.

A második fordulóra bejutott - tanulóink:
4. évfolyamról:
Bondár Gergő, Durkó szilárd, Hursán Réka, Kis Norbert, Tarkovács Dominik.
5. évfolyamról:
Bali Enikő, Sánta Sára.
6. évfolyamról:
Makovei Mendel, Mester Loránd, Petrás Áron.
7. évfolyamról:
Kmotricza Igor, Kovács Gergő, Sipos Péter.

A második - regionális - fordulót iskolánkban rendeztük, más intézmények tanulóinak részvételével.

A 2. forduló legeredményesebb tanulóit behívták a füzesgyarmati Kossuth Lajos Általános Iskolában megrendezett eredményhirdetésre.
A 20 díjazott közül 8 a Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és AMI matematikát kedvelő diákja.

Díjazottak
Alsósok: 4. évfolyam
1. Durkó Szilárd - felkészítő: Bondárné Takács Judit
2. Hursán Réka
3. Tarkovács Dominik - felkészítő: Szűcs Éva Edina

Felsősök: 6. évfolyam
1. Petrás Áron
2. Makovei Mendel
3. Mester Loránd
Felkészítők: Szöllősiné Samu Erzsébet és Sántháné Tokaji Mária

7. évfolyam
2. Kmotricza Igor - felkészítő: Szöllősiné Samu Erzsébet
3. Sipos Péter - felkészítő: Alekszáné Lipták Éva

Gratulálunk a tanulóknak és felkészítőiknek!