Nálunk szinte minden héten van tanórán kívüli gyermekprogram

Iskolánk a „Köszönjük, Magyarország!” program keretében sikeresen pályázott egy zenés gyermekműsorra.

gyermekmusor 202112 93

km logo transzp szinesDecember 6-án, hétfő délután Berényi Nagy Péter (Tücsök Peti) látogatott el intézményünkbe és az alsós tanulóinkat örvendeztette meg a Mikulás nap alkalmából két zenés műsorával. Először az 1. és 2. évfolyamos tanulók, majd a 3. és 4. évfolyamos gyerekek töltöttek el egy vidám órát az előadóművésszel. A jó hangulatban zajló előadásokon a gyerekek szemmel láthatóan jól érezték magukat. Köszönjük Magyarország!