Mezei Megyei Diákolimpia

Iskolánk tanulói 2021.10.20-án Mezei futás Diákolimpia Megyei Döntőn vettek részt Orosházán.

A versenyen a II. korcsoportos fiú (Konkoly Jetró, Czira Zsombor Ábel, Balog Benett, Juhos Imre),

II. korcsoportos lány (Nagy Elina, Forrás Hanna, Domokos Kinga, Kóti Lili Natasa, Öreg Hanga) csapataink álltak rajthoz.

Nagy Rebeka Sára és Mester Loránd vett részt egyéni versenyben képviselték iskolánk csapatát.

Nagyszerűen helyt álltak diákjaink a versenyen.

Nagy Rebeka Sára a 6. helyezést érte el, amivel megszerezte a jogot, hogy a tavasszal Gödöllőn megrendezésre kerülő Országos Döntőn képviselje iskolánkat.
Gratulálunk a versenyen résztvevő diákjainknak!