Újabb sikerek a tehetséggondozás területén

2022. május 31-én iskolánk 8 csapata vett részt Békéscsabán a nagyon izgalmas Medve Matek szabadtéri versenyen.

A helyszín a Körösök Völgye látogatóközpont körüli Széchenyi liget volt. A matematikaverseny végig a szabadban zajlott, ahol izgalmas feladatokat kellett állomásról állomásra megoldaniuk a gyerekeknek, ahol a mozgást összekapcsolták a matematikával.

20220531 131355

A több, mint 60 csapat közül iskolánk tanulói nagyon szép eredményeket értek el.

Koala kategória (3-4. osztály)

II. hely: Csökmei Áron, Kovács Zsolt Bonifác, Lipcsei Hanna

Felkészítő: Licskáné Polgár Márta

Medvebocs kategóriában (5-6. osztályosok)

II. hely: Durkó Szilárd, Tarkovács Dominik és Tatár Máté

Felkészítő: Szöllősiné Samu Erzsébet

III. hely: Csikós Lili, Jakab Valéria és Kovács Vivien

Felkészítő: Szöllősiné Samu Erzsébet

Kismedve kategória (7-8. osztály)

II. hely: Gergely Máté, Petrás Áron és Ruzsa Máté

Felkészítők: Sántháné Tokaji Mária és Szöllősiné Samu Erzsébet

Gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítőknek!