A zene világnapját ünnepelték a gyerekek

A Szokolai Sándor Alapfokú Művészeti Iskola vendégei voltunk a zene világnapjához közeledve. 2023. szeptember 27-én egy délelőtti, rendhagyó ének-zene órát a hangszerekkel és a komoly zenével való ismerkedésnek szenteltek az osztályok, amikor a hagyományoknak megfelelően matiné hangversennyel kedveskedtek a művészeti iskola tanárai az alsós tanulóink számára.

Nem csak a Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola kis tanulói élvezhették a muzsikát, hanem vendégül hívtuk a zenei eseményre a Korona utcai és a Teleki utcai óvodák egy-egy csoportját is. Az óvodákkal való együttműködési megállapodásunk alapján a tanév során több olyan közös programot szervezünk és bonyolítunk le, ahol az óvodások az iskolás csoportokkal találkozhatnak, az óvoda-iskola átmenet megkönnyítése érdekében.

Köszönjük a művészeti iskola művésztanárainak a lelket gyönyörködtető zenei élményt!