A 2020/2021-es tanévben a hit- és erkölcstan oktatás megszervezését vállaló egyházak és képviselőik

Egyház megnevezése  Egyházat képviselő jogi személy
 HIT Gyülekezete  Farkasné Lólé Rita
 Magyar Katolikus Egyház (római katolikus)  Szegedi Mária
 Magyar Pünkösdi Egyház  D. Nagyné Makovei Ildikó
 Magyarországi Baptista Egyház  Tóthné Szűcs Csilla
 Magyarországi Református Egyház  Jánk Alexandra

A vészhelyzetre való tekintettel a március 12-re tervezett tájékoztató nap(ot), amelyet iskolánkban hit- és erkölcstan oktató egyházak képviselői tartanának, elmarad!

Helyette tekintsék meg iskolánk honlapján az egyházak tájékoztató plakátjait.

HIT gyülekezete

Magyar Katolikus Egyház (római katolikus)

hit gyulekezete  katolikus

Magyarországi Református Egyház