A tankönyvkiadónk által szervezett angol tanulmányi verseny

Iskolánk angol tagozatosai angol tanulmányi versenyen vettek részt márciusban. A tankõnyvkiadónk, az MMM Publications által kiírt verseny egy nyelvhelyességi tesztből állt és egy logikai képességeket is mérő feladatsorból tevődött össze.

Kiemelkedően teljesítettek az 5.évfolyamon: Kiss Adrienn 5.b, Fekete Nóra 5.b, Kovács Zsolt Bonifác 5.a,. A 6.évfolyamon Kara Seyda, Farkas Ádám, és Takács Patrik a 6.b-ből. Kocsor Tamás a 7.b- ből. A 8 b osztályból Balog Csenge, Farkas László, Samu Martina és Szabó Gergő voltak a legeredményesebbek. Azonban minden résztvevő nyertes volt, hiszen egy szépirodalmi mű rövidïtett változatát is elolvasták az előzetes feladatban. További sikeres nyelvtanulást kívánunk mindenkinek.

Felkèszítők: Dézsi-Budai Erzsébet, Tarkovács Gréta

Képek megtekintéséhez kattintson ide